Нанесення відбитка

Відповідно до § 5 TMG

SIHA Service GmbH
Шютценштрассе 21
CH - 9240 Uzwil

Контакти

Телефон: 0041 - 77 406 71 86
Електронна пошта: info@globe-romance.ru

ІПН

DE: ідентифікаційний номер податку з продажів відповідно до § 27 закону про податок з продажів: 09429/15694
CH: CHE-164.499.950

 

Відповідальність редакції

SIHA Service GmbH
Шютценштрассе 21
CH - 9240 Uzwil

 

Веб дизайн: www.byte-werk.de


Врегулювання спорів ЄС

Європейська комісія надає платформу для онлайн-вирішення спорів (OS): https://ec.europa.eu/consumers/odr/.
Ви можете знайти нашу електронну адресу в юридичному сповіщенні вище.

Врегулювання споживчих спорів / Універсальна арбітражна рада

Ми не бажаємо і не зобов’язані брати участь у розгляді спорів у арбітражній раді споживачів.

Відмова від відповідальності

ВІДМОВА:

Відповідальність за зміст

Як постачальник послуг, ми несемо відповідальність за власний вміст на цих сторінках відповідно до загального законодавства відповідно до розділу 7 (1) німецького Закону про телемедіа. Відповідно до §§ 8-10 TMG, як постачальник послуг, ми не зобов’язані відстежувати передану або збережену інформацію третьої сторони або досліджувати обставини, які вказують на незаконну діяльність. Зобов'язання щодо видалення або блокування використання інформації відповідно до загальних законів залишаються незмінними. Однак відповідальність у цьому відношенні можлива лише з моменту, коли ми дізнаємося про конкретне правопорушення. Як тільки нам стане відомо про такі порушення законодавства, ми негайно видалимо цей вміст.

Відповідальність за посилання

Наша пропозиція містить посилання на сторонні веб-сайти, на вміст яких ми не маємо впливу. Тому ми не можемо нести відповідальності за цей сторонній вміст. Відповідний постачальник або оператор сторінок завжди несе відповідальність за вміст сторінок, на які посилаються. Посилання сторінок було перевірено на наявність можливих правових порушень під час їх посилання. На момент створення посилання не було виявлено жодного незаконного вмісту. Однак постійний моніторинг вмісту сторінок, на які посилаються, є нерозумним без конкретних доказів порушення законодавства. Як тільки нам стане відомо про порушення законодавства, ми негайно видалимо такі посилання.

авторське право

Вміст і роботи на цих сторінках, створені оператором веб-сайту, підпадають під дію німецького закону про авторське право. Тиражування, обробка, розповсюдження та будь-який вид використання за межами закону про авторське право вимагає письмової згоди відповідного автора чи творця. Завантаження та копії цього веб-сайту дозволені лише для приватного некомерційного використання. Оскільки вміст на цьому сайті не створено оператором, авторські права третіх осіб дотримуються. Зокрема, вміст третіх осіб позначається як такий. Якщо вам все-таки стане відомо про порушення авторських прав, ми просимо вас повідомити нас про це. Як тільки нам стане відомо про порушення законодавства, ми негайно видалимо такий вміст.