про нас

  Кожен початок важкий!

Усі починання важкі! Шлях до цієї мети не завжди був легким для нас. Але ми б не відійшли від нього ні за що на світі. Наш досвід зробив нас такими, якими ми є, і ми навчалися на своїх помилках. Ви можете скористатися ним вже сьогодні з нашою агенцією знайомств. Ми хотіли б використати наш досвід, щоб допомогти вам прожити повноцінне життя з партнером вашої мрії. Тому що в наших очах кожна людина заслуговує на щастя.

Айсилу, моя супутниця і я, Саймон зустрілися й покохали один одного п'ять років тому на чудовому острові Кіпр. Айсилу народилася і виросла в Москві, а я народився у Швейцарії.

Після курортного флірту на Кіпрі мені потрібно було знову побачити Айсилу. Приблизно через місяць після нашої зустрічі я нарешті зміг знову взяти її на руки, причому у столиці Росії – Москві!

Я вперше відвідав цей мегаполіс і досі зачарований цим неймовірно красивим та різноманітним містом.

Кажуть: "Москва ніколи не спить", і я можу поручитися за це. Чи хотіли б ви провести романтичну вечерю у знаменитому ресторані White Rabbit, прогулятися у Парку Горького, дослідити знамениту станцію метро "Київська", насолодитися найсмачнішими грузинськими хінкалі або відвідати численні бари та дискотеки - у багатонаціональній російській столиці знайдеться щось для кожного.

Але досить балакати про Москву, повернемося до нашої історії кохання. Звичайно, Айсилу також відвідувала мене в Швейцарії. Було дуже цікаво спостерігати за цими культурними контрастами із самого початку. З одного боку була пульсуюча Москва, а з іншого - спокійніша Швейцарія з її дивовижною природою. Після кількох моїх поїздок до Росії та поїздки Айсилу до Швейцарії ми вирішили провести більш тривалий тримісячний період інтенсивного знайомства один з одним. Щоб Айсилу не сумувала, коли мені потрібно було йти на роботу, ми вирішили, що вона має відвідувати курси німецької мови. За цей час ми встигли зробити багато цікавого, і, звичайно, я із задоволенням показував їй Швейцарію та інші сусідні країни, такі як Німеччина, Австрія та Італія. Разом ми насолоджувалися походами мальовничими місцями Аппенцеллерланда, готували раклет або просто відвідували сауну в дощовий день, щоб побалувати себе.


Між тим, ми були парою близько чотирьох років, і зараз Айсилу живе і працює разом зі мною в Швейцарії.

Ви, мабуть, ставите питання, яке відношення ця історія має до вас. Ми хотіли б від щирого серця підтримати вас у тому, щоб ви знайшли жінку своєї мрії і навчилися любити її. Ми підтримуємо вас не лише за допомогою нашого серйозного та компетентного агентства знайомств у Східній Європі, але й допомагаємо вам в інших питаннях, таких як підхід, розвиток особистості, поради щодо знайомства, традиції та, звичайно, про створення візи та шлюбу.

Для нас дуже важливо, щоб ви могли прожити повноцінне та щасливе життя зі своїм майбутнім партнером.

Ми дуже раді поділитися досвідом, який ми набули у нашій спільноті. Ми прагнемо, щоб ви знайшли кохання всього свого життя. Для нас це справа серця, тому ви завжди можете залишити нам відгук через портал. Якщо у вас є пропозиції щодо покращення, ми завжди відкриті для вас. Ніхто не досконалий, і ми дуже хочемо якнайкраще забезпечити потреби наших користувачів.


Цінності нашого агентства знайомств

Ви прагнете єднання та чесного кохання від щирого серця? Знати, що вдома на вас чекає жінка, яка мотивує і підтримує вас у всіх ваших справах? Та, яка любить вас усім серцем, з усіма вашими вадами?

Ми хочемо підтримати вас з повною віддачею та супроводжувати вас на шляху до вашого майбутнього партнера. Чому ви можете розраховувати на нас? Кожна людина в нашому співтоваристві Globe Romance унікальна - і всі ми поділяємо одні й ті самі цінності. Ми ставимося один до одного з повагою та гідністю і приймаємо один одного такими, якими ми є. З усіма чудовими рисами, а також любовними примхами, які кожен із нас привносить у партнерство.

Чесність, повага, доброзичливість і щирість: ось цінності, які відстоює Globe Romance.
Наш портал призначений тільки для люблячих і щиро зацікавлених людей.
Тому кожен профіль перевіряється на справжність і потім затверджується. За допомогою цієї перевірки ми хочемо захистити нашу надійну спільноту від людей, які не мають такої ж мотивації, як у нас. 

Унікальна українська віртуальна служба знайомств

Серйозні та зрозумілі, ми зосереджені на простому пошуку знайомств із російськими та українськими жінками у нашому онлайн-агентстві у Східній Європі. Ви можете безкоштовно зареєструватися на нашому порталі, і після перевірки вашого профілю вам будуть доступні всі наші контакти. Після цього ви можете безкоштовно переглядати анкети жінок, які потрапляють у ваше поле зору, та відзначати їх як обраних. Після цього вони отримають повідомлення і зможуть додати до обраного вас, якщо їм сподобаються фотографії та профіль. В результаті відбувається збіг, і можна активувати функцію чату за невелику плату.

Крім того, наш сайт знайомств дозволяє придбати преміум-пакет. Цей пакет включає всі функції пошуку, а також інформацію про те, які жінки переглянули вашу анкету та які українські жінки підходять вам найбільше.

Для нас дуже важливо, щоб ми були чесними один з одним. Тому ми не продовжуємо щомісячну передплату автоматично.

Перевіряючи справжність анкет, ми хочемо гарантувати, що всі жінки, які зареєстровані на нашому порталі знайомств, є справжніми та щиро зацікавленими. Звичайно, не можна виключати можливість того, що жінки обманюють під час перевірки справжності. Тому ми просимо вас повідомляти про профілі, які не відповідають нашому кодексу.

Ми пропонуємо першокласну підтримку для українських жінок, щоб ви могли отримати найкраще обслуговування. Якщо у вас є питання, будь ласка, не соромтеся зв'язатися з нами в будь-який час.