Поради щодо знайомств

Як поводитися жінці при зустрічі з європейцем

Період онлайн-знайомства позаду, і пара вирішує зустрітися. «Яким буде це побачення? Чи сподобаюсь я йому?»  Жінку справедливо мучать сумніви та побоювання бути знехтуваною. Ми підготували для вас кілька практичних порад та роз'яснень, як зацікавити чоловіка на першому побаченні, щоб той захотів продовжити ваші стосунки.

Місце зустрічі

Є три варіанти, які можна розглянути при організації першої зустрічі з німцем чи швейцарцем:

  1. Побачення з його території. Для жінки це величезний плюс, оскільки так вона зможе оцінити рівень життя її обранця, його звички та вміння господарювати. Обираючи цей варіант, європеєць зазвичай бере на себе всі витрати на переліт і проживання дами свого серця. Однак тут є і підводні каміння. Перше враження може виявитися оманливим, або люди просто не порозуміються. Німець і швейцарець у такому разі можуть пред'явити жінці рахунок за витрачені кошти та час. З огляду на ставлення європейців до фінансів це вважається цілком нормальним.
  2. Побачення на вашій території. Запрошуючи до себе, ви показуєте обранцеві, що вам нема чого приховувати, що ви відкриті для серйозних стосунків. З одного боку, це добрий варіант для жінки, оскільки позбавляє її зобов'язань оплачувати переліт і витрати на проживання. Буде краще, якщо іноземець розміститься в готелі або на орендованій квартирі, з реєстрацією та підписанням договору оренди на його ім'я. Чому так? Тому що в цьому випадку ви не нестимете відповідальності за дії іншої людини, хоча вона і приїхала заради вас в чужу країну. Ваше завдання – убезпечити себе, тим паче для подорожі в Україну європейцям не потрібна віза.
  3. Побачення на нейтральній території. Добрий варіант для тих, хто не впевнений у своїх почуттях. Усі витрати поділяються навпіл, тому фінансові претензії виключаються. Жінці краще залишатися у своїй країні, щоб уникнути великих витрат і почуватися впевнено та в безпеці. Якщо ж зустріч відбуватиметься в Європі, подбайте про наявність зворотного квитка з відкритою датою та запас грошей (у євро) на випадок непередбачених витрат і форс-мажору. Зупиняючись у готелі, вибирайте окремий номер від чоловіка, адже обранець може не виправдати ваших надій.

Обов'язково обговорюйте з європейцем усі нюанси та умови перельоту, проживання, оформлення документів та візи. Плануйте витрати та обговорюйте можливість оплачувати свої витрати самостійно. Не соромтеся та відкиньте всі сумніви – німці та швейцарці ставляться до планування фінансів дуже серйозно, тому жінка, яка вміє грамотно та справедливо розподілити бюджет першої зустрічі, значно підвищує свою оцінку з боку педантичного нареченого.

Підготовка до побачення

Незважаючи на те, що ваше онлайн-спілкування тривало досить довго, перша зустріч може сильно вплинути на наступні рішення. Саме тому жінці необхідно ретельно підготуватися в усіх напрямках.

Зовнішній вигляд

Європейці дуже охайні та акуратні, тому жінці слід продумати всі деталі її зовнішності, починаючи з одягу і закінчуючи зачіскою, манікюром і педикюром. Для європейських жінок такий догляд природний і обов'язковий, тому звикайте відразу. Безпрограшний варіант - це стриманий, елегантний, жіночний образ, доповнений нейтральним парфумом та легким, непомітним макіяжем. Особливу увагу звертайте на аксесуари та взуття, які мають виглядати бездоганно, навіть якщо це туфлі, куплені на ринку. Ідеально, якщо ви зможете придбати речі авторитетних європейських брендів, що німець чи швейцарець обов'язково помітить.

Врахуйте, що жінки в Європі у повсякденному житті не використовують відверті фасони, глибокі декольте і чоботи, ботфорти, прикраси у вигляді нашийника або королівського кольє, що привертають увагу. Ваш образ має бути стильним, спокійним та стриманим. Речі, що наголошують на вашій сексуальності, залиште для інтимних зустрічей.

Європейці серйозно ставляться до свого здоров'я та до того, що впливає на самопочуття. З цієї причини погані зуби, тьмяне волосся, синці під очима, набряки, сіра шкіра викликають подив і питання. Адже, як майбутня дружина та мати його дітей, ви повинні дбати про себе апріорі.

Особливості спілкування

Різниця в менталітетах може зіграти з вами злий жарт. Німці та швейцарці, на відміну від українських чоловіків, зчитують емоції дівчини буквально. Тобто мовчазність, байдужий вигляд та холодність погляду можуть сприйняти як відсутність у вас інтересу та відмову від спілкування. Жінці варто попрацювати над собою, щоб правильно відображати свої почуття та переживання мімікою, жестами, вигуками.

Показуйте чоловікові, що він вам насправді цікавий і не бійтеся зробити перший крок, якщо з його боку немає ініціативи. Німці та швейцарці звичні до рівноправності та незалежності європейських жінок, тому ваші пропозиції чи дії не викличуть подиву та негативної реакції. Однак пам'ятайте, що ваші знаки уваги не повинні нести прихований підтекст чи подвійний зміст.

Німецькі чоловіки цінують у жінці чесність, відкритість та ясність намірів. Вам варто передбачити різні варіанти розвитку подій, у тому числі відмову від подальших відносин. Якщо чоловік вам не сподобався, не слід вигадувати складні сценарії та хитрощі. Досить подякувати людині за приємний вечір і спокійно пояснити, чому ви не готові продовжувати стосунки. Можливо, ваша відмова стане мотивацією для німця, і він зможе заради вас виправити у майбутньому свої помилки.

Німці та швейцарці дуже дисципліновані та відповідальні. Запізнення для них схоже на прояв неповаги, ознака поганого тону. Жінці не варто запізнюватись на перше побачення, а також давати обіцянки, які вона не може виконати.

О чём разговаривать с немцем

Для німця чи швейцарця особистісне зростання жінки має величезне значення. Європейці вважають за краще бачити поряд із собою дружину, яка відбулася професійно або досягла успіхів у бізнесі, політиці. Якщо ви не знаєте, як зацікавити чоловіка при першій зустрічі, розкажіть йому про свої досягнення, хобі, інтереси, кар'єру.

Повертаючись до питання про рівноправність полів та фінансову незалежність, слід врахувати ще одну межу, яку німецькі чоловіки прагнуть бачити у своїх обраниць. Це власна думка, яка характеризує жінку як особистість і говорить про її внутрішній потенціал. Європейці із захопленням та великою увагою приймають жіночі міркування і про політику, і про відкриття у професійній сфері, і про домашнє хобі, яке ви плануєте перетворити на прибутковий бізнес.

Німці дуже роботящі і часто практикують поєднання професій у трудовій діяльності. При цьому робота, як правило, європейцям подобається, тому можна сміливо ставити питання на цю тему та розповідати про свої досягнення у кар'єрі.

Як розповісти про себе

У чоловіка, якому цікава жінка, неминуче виникнуть запитання. Розповідаючи про себе та свої кращі якості, не використовуйте односкладові характеристики (наприклад, дуже добра, підприємлива, спокійна, креативна, полюбляєте дітей тощо). Набагато більше інформації про вас німець почерпне з невеликої розповіді про те, як ви допомагаєте разом з іншими волонтерами місцевому дитячому будинку, у вільний від роботи час вивчаєте китайську (або японську) або розвиваєте власний блог на соціальних онлайн-платформах. Подумайте перед зустріччю, які ваші вчинки та дії характеризують вас із позитивного боку.

Такі відомості, як уміння смачно готувати і утримувати домашнє господарство в чистоті, європеєць сприймає як зрозуміле. Молоді люди в Європі рано залишаються без піклування батьків, тому з юного віку вчаться жити самостійно. Більшість чоловіків у Німеччині та Швейцарії вміють смачно готувати, розуміються на нюансах домашнього прибирання та підтримання порядку.

Важливим фактором для європейця є ваше ставлення до шлюбу. Німці та швейцарці здебільше віддають перевагу стабільності та впорядкованості, тому не варто розповідати про те, що у вас був (або є) цивільний чоловік, з яким вас нічого не пов'язує.

Як зацікавити чоловіка після першого побачення? Будьте чесні з європейцем, але насамперед - із самою собою. Тільки щирі емоції та почуття дозволять побудувати довгострокові, перспективні стосунки, які приведуть вашу пару до шлюбу.

В очікуванні квітів та подарунків

На першу зустріч чоловік-європеєць навряд чи принесе квіти чи прийде із дорогим подарунком. Не варто ображатися чи говорити про погане виховання німця. Ця особливість поведінки продиктована не скупістю, а виявом поваги до фінансової незалежності та спроможності жінки. Чоловіка теж не варто задаровувати подарунками або запрошувати на шопінг, якщо вам здасться, що його одяг чи взуття не відповідають вашому смаку. Навряд чи ви зможете здивувати досвідченого європейця бездоганним пошиттям або модним фасоном, тому що саме Європа є осередком світової моди, там точно розуміються на якості товарів.

Як впоратись із хвилюванням

Перша зустріч із потенційним кандидатом у чоловіки – це завжди хвилювання, сором'язливість, відсутність тем для розмови. Якщо ви не знаєте, про що поспілкуватись з іноземцем, спочатку запросіть його на прогулянку, де ви зможете обговорювати те, що зустрічається на шляху: архітектуру будинків, красу місцевих рослин, пам'ятки та ін. Розмови на абстрактні теми дозволять вам знайти точки дотику та розслабитися . Коли ви відчуєте, що готові до нормального спілкування, запросіть чоловіка до ресторану чи кафе, де у спокійній обстановці ви зможете ближче пізнати одне одного.

Єдиний нюанс: заздалегідь обговоріть з обранцем маршрут прогулянки та сценарій вашого побачення, щоб унеможливити непорозуміння та неприємні сюрпризи. Ви повинні не ставити категоричну умову, не благати про зустріч, а домовлятися, використовуючи принципи рівноправності.

Звичайно, ми розповіли вам не все про те, як зацікавити чоловіка на побаченні, а тим паче європейця. Кожна жінка має в арсеналі секретні засоби, які безвідмовно спрацьовують у будь-якій ситуації. Адже у відносинах двох велике значення має взаємна симпатія, інтуїція, бажання бути поряд. Однак, якщо вас спіткало невдача або серце противиться продовженню відносин, не впадайте у відчай і не опускайте руки. Сайт знайомств Globe Romance надає українським жінкам необмежені шанси знайти того єдиного, з ким ви без сумніву підете до весільного вівтаря.